Naam Remco Koteris Remco Koteris Remco Koteris Arie Rikkers Arie Rikkers
Teamnaam Louis in de Bollentrui Louis in het Geel Louis in het Groen De Japies 1 De Japies 2
           
1 PRIMOŽ ROGLIC TOM DUMOULIN PETER SAGAN EGAN BERNAL WOUT VAN AERT
2 TOM DUMOULIN PETER SAGAN SAM BENNETT RICHARD CARAPAZ EDWARD THEUNS
3 EGAN BERNAL PRIMOŽ ROGLIC SONNY COLBRELLI PRIMOŽ ROGLIC SONNY COLBRELLI
4 RICHARD CARAPAZ THIBAUT PINOT JASPER STUYVEN TOM DUMOULIN MATTEO TRENTIN
5 MIKEL LANDA SAM BENNETT GREG VAN AVERMAET PETER SAGAN PETER SAGAN
6 ROMAIN BARDET CALEB EWAN MATTEO TRENTIN SAM BENNETT SAM BENNETT
7 JULIAN ALAPHILIPPE ELIA VIVIANI ELIA VIVIANI THIBAUT PINOT ELIA VIVIANI
8 TIESJ BENOOT SONNY COLBRELLI ALEXANDER KRISTOFF DANIEL FELIPE MARTINEZ ALEXANDER KRISTOFF
9 THIBAUT PINOT WOUT VAN AERT CALEB EWAN CALEB EWAN CALEB EWAN
10 SERGIO ANDRES HIGUITA GREG VAN AVERMAET NICCOLÒ BONIFAZIO GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO
11 DANIEL FELIPE MARTINEZ JULIAN ALAPHILIPPE ANDRÉ GREIPEL JASPER STUYVEN JASPER STUYVEN
12 BAUKE MOLLEMA TADEJ POGACAR BRYAN COQUARD JULIAN ALAPHILIPPE LUKA MEZGEC
13 TADEJ POGACAR MIGUEL ANGEL LOPEZ LUKA MEZGEC BAUKE MOLLEMA NICCOLÒ BONIFAZIO
14 MIGUEL ANGEL LOPEZ ADAM YATES CEES BOL TADEJ POGACAR CEES BOL
15 ADAM YATES EGAN BERNAL GIACOMO NIZZOLO PAVEL SIVAKOV BRYAN COQUARD
           
Naam Arie Rikkers Ronald van Schaik ronald wolswijk Floor van den Berg Alexander de Kock
Teamnaam De Japies 2 Halve kip tafel 1 de wolsies   FC Jumbo
           
1 EGAN BERNAL ELIA VIVIANI SEPP KUSS EGAN BERNAL ELIA VIVIANI
2 PRIMOŽ ROGLIC PETER SAGAN LENNARD KÄMNA PRIMOŽ ROGLIC SONNY COLBRELLI
3 EMANUEL BUCHMANN GIACOMO NIZZOLO RICHARD CARAPAZ RICHARD CARAPAZ CALEB EWAN
4 THIBAUT PINOT CALEB EWAN PAVEL SIVAKOV PETER SAGAN SAM BENNETT
5 WARREN BARGUIL SAM BENNETT SAM BENNETT JULIAN ALAPHILIPPE ALEXANDER KRISTOFF
6 SERGIO ANDRES HIGUITA SONNY COLBRELLI PRIMOŽ ROGLIC BAUKE MOLLEMA JULIAN ALAPHILIPPE
7 DANIEL FELIPE MARTINEZ WOUT VAN AERT PETER SAGAN TADEJ POGACAR GIACOMO NIZZOLO
8 MIGUEL ANGEL LOPEZ BRYAN COQUARD ROMAIN BARDET CALEB EWAN BRYAN COQUARD
9 TADEJ POGACAR ALEXANDER KRISTOFF JULIAN ALAPHILIPPE SAM BENNETT WOUT VAN AERT
10 ADAM YATES EGAN BERNAL MIKEL LANDA ADAM YATES PETER SAGAN
11 GUILLAUME MARTIN PRIMOŽ ROGLIC SONNY COLBRELLI GIACOMO NIZZOLO MATTEO TRENTIN
12 NAIRO QUINTANA JULIAN ALAPHILIPPE RIGOBERTO URAN CEES BOL OLIVER NAESEN
13 RICHARD CARAPAZ TOM DUMOULIN SERGIO ANDRES HIGUITA LUKA MEZGEC JOHN DEGENKOLB
14 LENNARD KÄMNA SERGIO ANDRES HIGUITA MATTEO TRENTIN SERGIO ANDRES HIGUITA NICCOLÒ BONIFAZIO
15 DAVID GAUDU THIBAUT PINOT GIACOMO NIZZOLO DANIEL FELIPE MARTINEZ CHRISTOPHE LAPORTE
           
Naam Anco Carriere Anco Carriere Anco Carriere Anco Carriere Geoffrey Krol
Teamnaam Anco 1 Anco 2 Anco 3 Anco 4 Rookies
           
1 PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC EGAN BERNAL
2 TOM DUMOULIN TOM DUMOULIN TOM DUMOULIN TOM DUMOULIN PRIMOŽ ROGLIC
3 EGAN BERNAL EGAN BERNAL EGAN BERNAL EGAN BERNAL GEORGE BENNETT
4 TADEJ POGACAR TADEJ POGACAR TADEJ POGACAR TADEJ POGACAR WOUT VAN AERT
5 THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT PETER SAGAN
6 PETER SAGAN PETER SAGAN PETER SAGAN PETER SAGAN JULIAN ALAPHILIPPE
7 CALEB EWAN CALEB EWAN CALEB EWAN CALEB EWAN SAM BENNETT
8 SAM BENNETT SAM BENNETT SAM BENNETT SAM BENNETT THIBAUT PINOT
9 PELLO BILBAO DAVIDE FORMOLO PELLO BILBAO BAUKE MOLLEMA DANIEL FELIPE MARTINEZ
10 DARYL IMPEY JHOAN ESTEBAN CHAVES DAVIDE FORMOLO DANIEL FELIPE MARTINEZ BAUKE MOLLEMA
11 JASPER STUYVEN WARREN BARGUIL GIACOMO NIZZOLO DAVIDE FORMOLO JASPER STUYVEN
12 WOUTER POELS BEN HERMANS MARC HIRSCHI PELLO BILBAO GUILLAUME MARTIN
13 BRYAN COQUARD BAUKE MOLLEMA JULIAN ALAPHILIPPE GUILLAUME MARTIN TADEJ POGACAR
14 ADAM YATES CEES BOL DANIEL FELIPE MARTINEZ CEES BOL CALEB EWAN
15 DAVIDE FORMOLO TIESJ BENOOT MIKEL NIEVE JASPER STUYVEN GIACOMO NIZZOLO
           
Naam Martin van Dijk Maurice Kuntzelaers Maurice Kuntzelaers Maurice Kuntzelaers Maurice Kuntzelaers
Teamnaam Coronaklimmers Hallowed be thy Name Number of the Beast Team Bundy Team Maddox
           
1 EGAN BERNAL WOUT VAN AERT EGAN BERNAL EGAN BERNAL EGAN BERNAL
2 PRIMOŽ ROGLIC CLEMENT VENTURINI MIGUEL ANGEL LOPEZ TOM DUMOULIN TOM DUMOULIN
3 TOM DUMOULIN BRYAN COQUARD PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC
4 LENNARD KÄMNA PETER SAGAN PETER SAGAN PETER SAGAN PETER SAGAN
5 JULIAN ALAPHILIPPE SAM BENNETT SAM BENNETT SAM BENNETT SAM BENNETT
6 THIBAUT PINOT ELIA VIVIANI ELIA VIVIANI ELIA VIVIANI ELIA VIVIANI
7 MATEJ MOHORIC SONNY COLBRELLI SONNY COLBRELLI CALEB EWAN CALEB EWAN
8 SERGIO ANDRES HIGUITA MATTEO TRENTIN MATTEO TRENTIN BRYAN COQUARD CLEMENT VENTURINI
9 DANIEL FELIPE MARTINEZ ALEXANDER KRISTOFF THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT RIGOBERTO URAN
10 BAUKE MOLLEMA LUKA MEZGEC LUKA MEZGEC ALEJANDRO VALVERDE BAUKE MOLLEMA
11 GUILLAUME MARTIN CALEB EWAN TADEJ POGACAR TADEJ POGACAR GUILLAUME MARTIN
12 TADEJ POGACAR JASPER STUYVEN JASPER STUYVEN TIESJ BENOOT JOHN DEGENKOLB
13 MIGUEL ANGEL LOPEZ NICCOLÒ BONIFAZIO NICCOLÒ BONIFAZIO NICCOLÒ BONIFAZIO ADAM YATES
14 THOMAS DE GENDT JOHN DEGENKOLB ENRIC MAS CEES BOL LUKA MEZGEC
15 ADAM YATES GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO
           
Naam Wil Gommans Joeri de Reuver Kees van Rijnsoever Kees van Rijnsoever Kees van Rijnsoever
Teamnaam Wigo Team EPO Kees 6 Kees 4 Kees 3
           
1 EGAN BERNAL EGAN BERNAL PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC
2 PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC EGAN BERNAL EGAN BERNAL EGAN BERNAL
3 GIACOMO NIZZOLO TOM DUMOULIN EMANUEL BUCHMANN EMANUEL BUCHMANN EMANUEL BUCHMANN
4 PETER SAGAN WOUT VAN AERT TADEJ POGACAR TADEJ POGACAR TADEJ POGACAR
5 JULIAN ALAPHILIPPE PETER SAGAN THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT
6 SAM BENNETT JULIAN ALAPHILIPPE TOM DUMOULIN TOM DUMOULIN TOM DUMOULIN
7 SERGIO ANDRES HIGUITA SAM BENNETT GUILLAUME MARTIN GUILLAUME MARTIN BAUKE MOLLEMA
8 ELIA VIVIANI SERGIO ANDRES HIGUITA RIGOBERTO URAN PELLO BILBAO SERGIO ANDRES HIGUITA
9 THIBAUT PINOT WARREN BARGUIL CALEB EWAN CALEB EWAN CALEB EWAN
10 CALEB EWAN ELIA VIVIANI SAM BENNETT SAM BENNETT SAM BENNETT
11 SONNY COLBRELLI THOMAS DE GENDT PETER SAGAN PETER SAGAN PETER SAGAN
12 DANIEL FELIPE MARTINEZ CALEB EWAN ELIA VIVIANI ELIA VIVIANI ELIA VIVIANI
13 PAVEL SIVAKOV GIACOMO NIZZOLO MIKEL LANDA JULIAN ALAPHILIPPE MATTEO TRENTIN
14 LENNARD KÄMNA MICHAL KWIATKOWSKI RICHARD CARAPAZ LUKA MEZGEC CEES BOL
15 TADEJ POGACAR ROMAIN BARDET GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO
           
Naam Kees van Rijnsoever Kees van Rijnsoever Mark van Rijnsoever Mark van Rijnsoever Mark van Rijnsoever
Teamnaam Kees 2 Kees 1 Rijns 3 Rijns 2 Rijns 1
           
1 PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC
2 EGAN BERNAL EGAN BERNAL EGAN BERNAL EGAN BERNAL EGAN BERNAL
3 EMANUEL BUCHMANN EMANUEL BUCHMANN TADEJ POGACAR TADEJ POGACAR TADEJ POGACAR
4 TADEJ POGACAR TADEJ POGACAR THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT
5 THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT TOM DUMOULIN TOM DUMOULIN MIKEL LANDA
6 TOM DUMOULIN TOM DUMOULIN ION IZAGUIRRE INSAUSTI JULIAN ALAPHILIPPE JULIAN ALAPHILIPPE
7 RICHIE PORTE RICHARD CARAPAZ JULIAN ALAPHILIPPE CALEB EWAN CALEB EWAN
8 PAVEL SIVAKOV DANIEL FELIPE MARTINEZ CALEB EWAN SAM BENNETT SAM BENNETT
9 CALEB EWAN CALEB EWAN SAM BENNETT PETER SAGAN PETER SAGAN
10 SAM BENNETT SAM BENNETT PETER SAGAN ELIA VIVIANI ELIA VIVIANI
11 PETER SAGAN PETER SAGAN BRYAN COQUARD RICHIE PORTE DAVIDE FORMOLO
12 GIACOMO NIZZOLO ELIA VIVIANI BAUKE MOLLEMA GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO
13 SONNY COLBRELLI BRYAN COQUARD GIACOMO NIZZOLO LUKA MEZGEC NICCOLÒ BONIFAZIO
14 BRYAN COQUARD DARYL IMPEY ELIA VIVIANI SERGIO ANDRES HIGUITA DANIEL FELIPE MARTINEZ
15 NICCOLÒ BONIFAZIO GIACOMO NIZZOLO ADAM YATES GUILLAUME MARTIN RICHARD CARAPAZ
           
Naam Kees van Rijnsoever Mark van Rijnsoever Leon Tap Leon Tap Marcel Ruitenberg
Teamnaam Kees 5 Rijns 4 GoForIt2 GoForIt1 Jacques Esclassan
           
1 CALEB EWAN PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC BRYAN COQUARD
2 SAM BENNETT EGAN BERNAL TOM DUMOULIN TOM DUMOULIN GIACOMO NIZZOLO
3 PETER SAGAN TADEJ POGACAR EGAN BERNAL EGAN BERNAL PETER SAGAN
4 ELIA VIVIANI THIBAUT PINOT CALEB EWAN CALEB EWAN SAM BENNETT
5 JULIAN ALAPHILIPPE TOM DUMOULIN SAM BENNETT SAM BENNETT CALEB EWAN
6 ALEXANDER KRISTOFF RICHARD CARAPAZ THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT CEES BOL
7 SONNY COLBRELLI JULIAN ALAPHILIPPE GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO ELIA VIVIANI
8 MATTEO TRENTIN CALEB EWAN PETER SAGAN PETER SAGAN ALEXANDER KRISTOFF
9 DARYL IMPEY SAM BENNETT TADEJ POGACAR TADEJ POGACAR SONNY COLBRELLI
10 GIACOMO NIZZOLO PETER SAGAN RICHIE PORTE EMANUEL BUCHMANN MATTEO TRENTIN
11 BRYAN COQUARD BRYAN COQUARD DANIEL FELIPE MARTINEZ DANIEL FELIPE MARTINEZ LUKA MEZGEC
12 NICCOLÒ BONIFAZIO GIACOMO NIZZOLO RIGOBERTO URAN BRYAN COQUARD NICCOLÒ BONIFAZIO
13 LUKA MEZGEC BENOIT COSNEFROY LUKA MEZGEC LUKA MEZGEC WOUT VAN AERT
14 OLIVER NAESEN GUILLAUME MARTIN RICHARD CARAPAZ RICHIE PORTE ANDRÉ GREIPEL
15 JASPER STUYVEN DANIEL FELIPE MARTINEZ BRYAN COQUARD SERGIO ANDRES HIGUITA MAXIMILIAN RICHARD WALSCHEID
           
Naam Marcel Ruitenberg Marcel Ruitenberg Dick Schellingerhout Patrick KLARENBEEK Patrick KLARENBEEK
Teamnaam Marcella Rafaella   DIO40 AK1 DIO40 KILIMANJARO
           
1 EGAN BERNAL EGAN BERNAL GIACOMO NIZZOLO SAM BENNETT ROMAIN BARDET
2 PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC BRYAN COQUARD CALEB EWAN MIGUEL ANGEL LOPEZ
3 ADAM YATES ADAM YATES NICCOLÒ BONIFAZIO PRIMOŽ ROGLIC EMANUEL BUCHMANN
4 ALEJANDRO VALVERDE ALEJANDRO VALVERDE JASPER STUYVEN TOM DUMOULIN THIBAUT PINOT
5 EMANUEL BUCHMANN EMANUEL BUCHMANN DANIEL MARTIN TADEJ POGACAR EGAN BERNAL
6 THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT ADAM YATES JULIAN ALAPHILIPPE NAIRO QUINTANA
7 RIGOBERTO URAN RIGOBERTO URAN GUILLAUME MARTIN THIBAUT PINOT MIKEL LANDA
8 NAIRO QUINTANA NAIRO QUINTANA BAUKE MOLLEMA EGAN BERNAL PRIMOŽ ROGLIC
9 TADEJ POGACAR TADEJ POGACAR PAVEL SIVAKOV BAUKE MOLLEMA TOM DUMOULIN
10 BRYAN COQUARD FABIO ARU SERGIO ANDRES HIGUITA GUILLAUME MARTIN TADEJ POGACAR
11 GIACOMO NIZZOLO DANIEL FELIPE MARTINEZ WOUTER POELS DANIEL FELIPE MARTINEZ GUILLAUME MARTIN
12 PETER SAGAN SERGIO ANDRES HIGUITA FABIO ARU JASPER STUYVEN DANIEL FELIPE MARTINEZ
13 SAM BENNETT TOM DUMOULIN RIGOBERTO URAN NICCOLÒ BONIFAZIO BAUKE MOLLEMA
14 CALEB EWAN JULIAN ALAPHILIPPE RICHARD CARAPAZ GIACOMO NIZZOLO PAVEL SIVAKOV
15 CEES BOL MIKEL LANDA HAROLD ALFONSO TEJADA CANACUE MIGUEL ANGEL LOPEZ ADAM YATES
           
Naam Patrick KLARENBEEK Patrick KLARENBEEK Paul Hillebrand Jan Eskes  Anne Eskes
Teamnaam DIO40 AK2 DIO40 RAPPE MANNEN Cootje Zwarte Toto mannen van staal Postvrouwtje
           
1 SAM BENNETT PETER SAGAN GIACOMO NIZZOLO EGAN BERNAL EGAN BERNAL
2 CALEB EWAN SAM BENNETT JASPER STUYVEN RICHARD CARAPAZ PAVEL SIVAKOV
3 PRIMOŽ ROGLIC ELIA VIVIANI NICCOLÒ BONIFAZIO PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC
4 TOM DUMOULIN CALEB EWAN CEES BOL TOM DUMOULIN TOM DUMOULIN
5 TADEJ POGACAR SONNY COLBRELLI ELIA VIVIANI EMANUEL BUCHMANN WOUT VAN AERT
6 JULIAN ALAPHILIPPE ALEXANDER KRISTOFF MATTEO TRENTIN JULIAN ALAPHILIPPE EMANUEL BUCHMANN
7 THIBAUT PINOT MATTEO TRENTIN CALEB EWAN GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO
8 EGAN BERNAL CLEMENT VENTURINI SAM BENNETT ELIA VIVIANI JULIAN ALAPHILIPPE
9 BENOIT COSNEFROY ANDRÉ GREIPEL PRIMOŽ ROGLIC CEES BOL SAM BENNETT
10 CEES BOL BRYAN COQUARD EGAN BERNAL CALEB EWAN THIBAUT PINOT
11 DANIEL FELIPE MARTINEZ LUKA MEZGEC ADAM YATES SAM BENNETT SERGIO ANDRES HIGUITA
12 JASPER STUYVEN JASPER STUYVEN MAXIMILIAN SCHACHMANN THIBAUT PINOT PETER SAGAN
13 ALEXEY LUTSENKO NICCOLÒ BONIFAZIO TADEJ POGACAR SERGIO ANDRES HIGUITA CALEB EWAN
14 GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO JULIAN ALAPHILIPPE PETER SAGAN CEES BOL
15 ADAM YATES CEES BOL ION IZAGUIRRE INSAUSTI RICHIE PORTE OLIVER NAESEN
           
Naam Roel Nieuwenhuizen Roel Nieuwenhuizen Roel Nieuwenhuizen Mattijs Sants Patricia Ederveen
Teamnaam Roellemans I Roellemans II Roellemans III King Kelly Boulangerie Bordeaux
           
1 EGAN BERNAL EGAN BERNAL EGAN BERNAL JASPER STUYVEN PRIMOŽ ROGLIC
2 PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC LUKA MEZGEC RICHARD CARAPAZ
3 THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT GIACOMO NIZZOLO THIBAUT PINOT
4 TADEJ POGACAR TADEJ POGACAR TADEJ POGACAR BRYAN COQUARD TADEJ POGACAR
5 MIGUEL ANGEL LOPEZ MIGUEL ANGEL LOPEZ MIKEL LANDA PETER SAGAN MIGUEL ANGEL LOPEZ
6 TOM DUMOULIN TOM DUMOULIN TOM DUMOULIN SAM BENNETT MIKEL LANDA
7 JULIAN ALAPHILIPPE PAVEL SIVAKOV JULIAN ALAPHILIPPE JULIAN ALAPHILIPPE BAUKE MOLLEMA
8 SAM BENNETT SAM BENNETT SAM BENNETT EGAN BERNAL TOM DUMOULIN
9 PETER SAGAN PETER SAGAN PETER SAGAN THIBAUT PINOT WOUT VAN AERT
10 ELIA VIVIANI ELIA VIVIANI ELIA VIVIANI PRIMOŽ ROGLIC JULIAN ALAPHILIPPE
11 CALEB EWAN CALEB EWAN CALEB EWAN PAVEL SIVAKOV CALEB EWAN
12 SONNY COLBRELLI GIACOMO NIZZOLO SONNY COLBRELLI LENNARD KÄMNA SAM BENNETT
13 RICHARD CARAPAZ BRYAN COQUARD RICHARD CARAPAZ GUILLAUME MARTIN CLEMENT VENTURINI
14 GIACOMO NIZZOLO NAIRO QUINTANA NICCOLÒ BONIFAZIO SERGIO ANDRES HIGUITA GIACOMO NIZZOLO
15 DANIEL FELIPE MARTINEZ DANIEL FELIPE MARTINEZ GIACOMO NIZZOLO DANIEL FELIPE MARTINEZ PETER SAGAN
           
Naam Richard van de Geest Susan van der Meer Robbert Bouhuijzen Susan van der Meer Robbert Bouhuijzen
Teamnaam Ramses Svendetta Gagnez Geel Diner voor twee Gagnez Colombier
           
1 EGAN BERNAL CALEB EWAN CALEB EWAN EGAN BERNAL EGAN BERNAL
2 RICHARD CARAPAZ SAM BENNETT SAM BENNETT PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC
3 PRIMOŽ ROGLIC PETER SAGAN PETER SAGAN TADEJ POGACAR TADEJ POGACAR
4 TOM DUMOULIN GIACOMO NIZZOLO ELIA VIVIANI THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT
5 PETER SAGAN JASPER STUYVEN GIACOMO NIZZOLO MIKEL LANDA MIKEL LANDA
6 JULIAN ALAPHILIPPE BRYAN COQUARD JASPER STUYVEN NAIRO QUINTANA NAIRO QUINTANA
7 SAM BENNETT JULIAN ALAPHILIPPE BRYAN COQUARD PAVEL SIVAKOV MIGUEL ANGEL LOPEZ
8 THIBAUT PINOT PRIMOŽ ROGLIC JULIAN ALAPHILIPPE JULIAN ALAPHILIPPE JULIAN ALAPHILIPPE
9 NAIRO QUINTANA EGAN BERNAL PRIMOŽ ROGLIC DAVIDE FORMOLO RICHARD CARAPAZ
10 ELIA VIVIANI TADEJ POGACAR EGAN BERNAL WARREN BARGUIL ADAM YATES
11 CALEB EWAN THIBAUT PINOT TADEJ POGACAR JHOAN ESTEBAN CHAVES ALEJANDRO VALVERDE
12 LUKA MEZGEC NAIRO QUINTANA THIBAUT PINOT GUILLAUME MARTIN SERGIO ANDRES HIGUITA
13 NICCOLÒ BONIFAZIO SERGIO ANDRES HIGUITA RICHARD CARAPAZ BAUKE MOLLEMA LENNARD KÄMNA
14 GIACOMO NIZZOLO TOM DUMOULIN ADAM YATES TOM DUMOULIN TOM DUMOULIN
15 BRYAN COQUARD LUKA MEZGEC ALEJANDRO VALVERDE RIGOBERTO URAN ROMAIN BARDET
           
Naam Susan van der Meer Robbert Bouhuijzen Peter Delis Peter Delis Pieter van Es
Teamnaam Luukx Gagnez Geel Rapidelis #2# Rapidelis #1# Chasse patate
           
1 CALEB EWAN CALEB EWAN PRIMOŽ ROGLIC EGAN BERNAL PRIMOŽ ROGLIC
2 SAM BENNETT SAM BENNETT PAVEL SIVAKOV PRIMOŽ ROGLIC EGAN BERNAL
3 PETER SAGAN PETER SAGAN SERGIO ANDRES HIGUITA TOM DUMOULIN TOM DUMOULIN
4 GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO TIESJ BENOOT PAVEL SIVAKOV THIBAUT PINOT
5 JASPER STUYVEN JASPER STUYVEN JULIAN ALAPHILIPPE SERGIO ANDRES HIGUITA TADEJ POGACAR
6 BRYAN COQUARD BRYAN COQUARD LENNARD KÄMNA TIESJ BENOOT NAIRO QUINTANA
7 ELIA VIVIANI ELIA VIVIANI GUILLAUME MARTIN JULIAN ALAPHILIPPE RICHARD CARAPAZ
8 CEES BOL CEES BOL TADEJ POGACAR RICHARD CARAPAZ DANIEL FELIPE MARTINEZ
9 SONNY COLBRELLI CLEMENT VENTURINI THIBAUT PINOT EMANUEL BUCHMANN JULIAN ALAPHILIPPE
10 MATTEO TRENTIN MATTEO TRENTIN GIACOMO NIZZOLO LENNARD KÄMNA GREG VAN AVERMAET
11 NICCOLÒ BONIFAZIO NICCOLÒ BONIFAZIO JASPER STUYVEN THIBAUT PINOT MATTEO TRENTIN
12 LUKA MEZGEC LUKA MEZGEC SAM BENNETT DANIEL FELIPE MARTINEZ PETER SAGAN
13 WOUT VAN AERT WOUT VAN AERT CALEB EWAN BAUKE MOLLEMA CALEB EWAN
14 ALEXANDER KRISTOFF ALEXANDER KRISTOFF PETER SAGAN TADEJ POGACAR SAM BENNETT
15 ANDRÉ GREIPEL JOHN DEGENKOLB OLIVER NAESEN GUILLAUME MARTIN GIACOMO NIZZOLO
           
Naam jerrie Marc Verhaar Peter van Amerongen Peter van Amerongen Peter van Amerongen
Teamnaam joopjer zoutenklerkx De Adelaar Caro 1 Caro 2 Caro 3
           
1 GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC JASPER STUYVEN
2 JASPER STUYVEN JASPER STUYVEN BAUKE MOLLEMA BAUKE MOLLEMA BRYAN COQUARD
3 SAM BENNETT SAM BENNETT SERGIO ANDRES HIGUITA SERGIO ANDRES HIGUITA LUKA MEZGEC
4 PETER SAGAN PETER SAGAN TADEJ POGACAR TADEJ POGACAR MATTEO TRENTIN
5 PRIMOŽ ROGLIC CALEB EWAN TOM DUMOULIN TOM DUMOULIN MADS PEDERSEN
6 LENNARD KÄMNA EGAN BERNAL THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT GREG VAN AVERMAET
7 EGAN BERNAL PRIMOŽ ROGLIC DANIEL FELIPE MARTINEZ DANIEL FELIPE MARTINEZ DARYL IMPEY
8 THIBAUT PINOT TOM DUMOULIN EGAN BERNAL EGAN BERNAL MAXIMILIAN SCHACHMANN
9 TADEJ POGACAR THIBAUT PINOT EMANUEL BUCHMANN EMANUEL BUCHMANN PETER SAGAN
10 ADAM YATES TADEJ POGACAR NAIRO QUINTANA NAIRO QUINTANA GIACOMO NIZZOLO
11 TOM DUMOULIN MIKEL LANDA PETER SAGAN RICHARD CARAPAZ SERGIO ANDRES HIGUITA
12 OLIVER NAESEN NAIRO QUINTANA SAM BENNETT MIKEL LANDA SAM BENNETT
13 SERGIO ANDRES HIGUITA ADAM YATES JULIAN ALAPHILIPPE MIGUEL ANGEL LOPEZ JULIAN ALAPHILIPPE
14 RICHARD CARAPAZ MIGUEL ANGEL LOPEZ CALEB EWAN PAVEL SIVAKOV CALEB EWAN
15 CALEB EWAN LUKA MEZGEC WOUT VAN AERT GUILLAUME MARTIN WOUT VAN AERT
           
Naam John Dunsbergen/Peek John Dunsbergen/Peek John Dunsbergen/Peek John Dunsbergen/Peek John Dunsbergen/Peek
Teamnaam Dupe 6 Dupe 5 Dupe 4 Dupe 3 Dupe 2
           
1 GIACOMO NIZZOLO EGAN BERNAL EGAN BERNAL CALEB EWAN PRIMOŽ ROGLIC
2 JASPER STUYVEN PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC SAM BENNETT EGAN BERNAL
3 CEES BOL THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT PETER SAGAN THIBAUT PINOT
4 ADAM YATES TADEJ POGACAR TADEJ POGACAR ELIA VIVIANI TOM DUMOULIN
5 EGAN BERNAL NAIRO QUINTANA TOM DUMOULIN GIACOMO NIZZOLO TADEJ POGACAR
6 PRIMOŽ ROGLIC MIKEL LANDA MIKEL LANDA JULIAN ALAPHILIPPE MIKEL LANDA
7 THIBAUT PINOT CALEB EWAN MIGUEL ANGEL LOPEZ WOUT VAN AERT NAIRO QUINTANA
8 CALEB EWAN PETER SAGAN CALEB EWAN CEES BOL JULIAN ALAPHILIPPE
9 SAM BENNETT SAM BENNETT PETER SAGAN EGAN BERNAL GIACOMO NIZZOLO
10 PETER SAGAN GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO PRIMOŽ ROGLIC PETER SAGAN
11 JULIAN ALAPHILIPPE WOUT VAN AERT WOUT VAN AERT THIBAUT PINOT SAM BENNETT
12 WOUT VAN AERT JULIAN ALAPHILIPPE SAM BENNETT NAIRO QUINTANA CALEB EWAN
13 TOM DUMOULIN ADAM YATES JULIAN ALAPHILIPPE TOM DUMOULIN ADAM YATES
14 TADEJ POGACAR RIGOBERTO URAN RIGOBERTO URAN MIGUEL ANGEL LOPEZ CEES BOL
15 MIKEL LANDA CEES BOL ENRIC MAS ADAM YATES WOUT VAN AERT
           
Naam John Dunsbergen/Peek N. de Bruijn N. de Bruijn N. de Bruijn N. de Bruijn
Teamnaam Dupe 1 Nat 3 Nat 2 Nat 4 Nat 5
           
1 PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC
2 EGAN BERNAL EGAN BERNAL EGAN BERNAL EGAN BERNAL EGAN BERNAL
3 THIBAUT PINOT TADEJ POGACAR TADEJ POGACAR TADEJ POGACAR TADEJ POGACAR
4 NAIRO QUINTANA THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT
5 CALEB EWAN MIKEL LANDA MIKEL LANDA MIKEL LANDA MIKEL LANDA
6 SAM BENNETT WOUT VAN AERT WOUT VAN AERT WOUT VAN AERT WOUT VAN AERT
7 PETER SAGAN JULIAN ALAPHILIPPE JULIAN ALAPHILIPPE JULIAN ALAPHILIPPE JULIAN ALAPHILIPPE
8 JULIAN ALAPHILIPPE CALEB EWAN CALEB EWAN CALEB EWAN CALEB EWAN
9 GIACOMO NIZZOLO SAM BENNETT SAM BENNETT SAM BENNETT SAM BENNETT
10 WOUT VAN AERT PETER SAGAN PETER SAGAN PETER SAGAN PETER SAGAN
11 TOM DUMOULIN TOM DUMOULIN TOM DUMOULIN TOM DUMOULIN TOM DUMOULIN
12 CEES BOL ADAM YATES SERGIO ANDRES HIGUITA DANIEL FELIPE MARTINEZ RICHARD CARAPAZ
13 EDWARD THEUNS RICHARD CARAPAZ ADAM YATES ADAM YATES CEES BOL
14 GUILLAUME MARTIN CEES BOL CEES BOL SERGIO ANDRES HIGUITA SERGIO ANDRES HIGUITA
15 ADAM YATES GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO
           
Naam Hay Haenen Hay Haenen Hay Haenen Hay Haenen Bert Kraaijeveld
Teamnaam Ariba Rapido Ganadores 1 Ganadores 2 Lekke Band
           
1 PRIMOŽ ROGLIC CALEB EWAN CALEB EWAN CALEB EWAN PRIMOŽ ROGLIC
2 EGAN BERNAL SAM BENNETT SAM BENNETT SAM BENNETT EGAN BERNAL
3 TADEJ POGACAR PETER SAGAN PETER SAGAN PETER SAGAN TADEJ POGACAR
4 JULIAN ALAPHILIPPE ELIA VIVIANI ELIA VIVIANI GIACOMO NIZZOLO THIBAUT PINOT
5 THIBAUT PINOT WOUT VAN AERT GIACOMO NIZZOLO JASPER STUYVEN TOM DUMOULIN
6 TOM DUMOULIN GIACOMO NIZZOLO JASPER STUYVEN BRYAN COQUARD PETER SAGAN
7 MIKEL LANDA MATTEO TRENTIN BRYAN COQUARD LUKA MEZGEC JULIAN ALAPHILIPPE
8 MIGUEL ANGEL LOPEZ ALEXANDER KRISTOFF PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC CALEB EWAN
9 EMANUEL BUCHMANN ANDRÉ GREIPEL EGAN BERNAL EGAN BERNAL ELIA VIVIANI
10 NAIRO QUINTANA JASPER STUYVEN TADEJ POGACAR TADEJ POGACAR GIACOMO NIZZOLO
11 SERGIO ANDRES HIGUITA BRYAN COQUARD JULIAN ALAPHILIPPE JULIAN ALAPHILIPPE DANIEL FELIPE MARTINEZ
12 DANIEL FELIPE MARTINEZ CEES BOL THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT SERGIO ANDRES HIGUITA
13 GUILLAUME MARTIN LUKA MEZGEC TOM DUMOULIN TOM DUMOULIN RIGOBERTO URAN
14 BAUKE MOLLEMA NICCOLÒ BONIFAZIO SERGIO ANDRES HIGUITA SERGIO ANDRES HIGUITA ADAM YATES
15 RICHARD CARAPAZ CLEMENT VENTURINI RICHARD CARAPAZ BAUKE MOLLEMA MIGUEL ANGEL LOPEZ
           
Naam Ton Oskam Mark Polder Mark Polder Polder Polder
Teamnaam Ventoux PoldiniBoys 1 PoldiniBoys 2 Poldini Boys 3 Poldini Boys 4
           
1 PAVEL SIVAKOV CALEB EWAN EGAN BERNAL EGAN BERNAL TADEJ POGACAR
2 PRIMOŽ ROGLIC SAM BENNETT PRIMOŽ ROGLIC RICHARD CARAPAZ PRIMOŽ ROGLIC
3 TOM DUMOULIN PETER SAGAN MIKEL LANDA PRIMOŽ ROGLIC THIBAUT PINOT
4 PETER SAGAN WOUT VAN AERT NAIRO QUINTANA THIBAUT PINOT SERGIO ANDRES HIGUITA
5 SAM BENNETT ELIA VIVIANI MIGUEL ANGEL LOPEZ TADEJ POGACAR WOUT VAN AERT
6 THIBAUT PINOT EGAN BERNAL RICHARD CARAPAZ NAIRO QUINTANA MIGUEL ANGEL LOPEZ
7 NAIRO QUINTANA PRIMOŽ ROGLIC THIBAUT PINOT TOM DUMOULIN SAM BENNETT
8 TADEJ POGACAR THIBAUT PINOT TOM DUMOULIN CALEB EWAN CALEB EWAN
9 CALEB EWAN TADEJ POGACAR TADEJ POGACAR SAM BENNETT PETER SAGAN
10 GIACOMO NIZZOLO JULIAN ALAPHILIPPE JULIAN ALAPHILIPPE PETER SAGAN JULIAN ALAPHILIPPE
11 SERGIO ANDRES HIGUITA MIKEL LANDA ILNUR ZAKARIN ELIA VIVIANI GUILLAUME MARTIN
12 CEES BOL RIGOBERTO URAN ROMAIN BARDET JULIAN ALAPHILIPPE TOM DUMOULIN
13 DANIEL FELIPE MARTINEZ NAIRO QUINTANA WARREN BARGUIL MIKEL LANDA MATTEO TRENTIN
14 MADS PEDERSEN RICHIE PORTE DAVIDE FORMOLO MIGUEL ANGEL LOPEZ EGAN BERNAL
15 BRYAN COQUARD MIGUEL ANGEL LOPEZ WOUTER POELS WOUT VAN AERT RICHARD CARAPAZ
           
Naam Polder Benny Tolenaars Benny Tolenaars Patrick Schmitt Bram Verheul
Teamnaam Poldini Boys 5 De Groene Mannen De Bolle Mannen Schmittmeister Bram Sprint
           
1 CALEB EWAN PETER SAGAN PRIMOŽ ROGLIC LENNARD KÄMNA PETER SAGAN
2 SAM BENNETT CALEB EWAN EGAN BERNAL PETER SAGAN WOUT VAN AERT
3 ELIA VIVIANI SAM BENNETT THIBAUT PINOT GIACOMO NIZZOLO SAM BENNETT
4 PETER SAGAN GIACOMO NIZZOLO TADEJ POGACAR THIBAUT PINOT GREG VAN AVERMAET
5 BRYAN COQUARD ELIA VIVIANI TOM DUMOULIN DANIEL FELIPE MARTINEZ CALEB EWAN
6 LUKA MEZGEC MATTEO TRENTIN MIGUEL ANGEL LOPEZ TADEJ POGACAR ELIA VIVIANI
7 SONNY COLBRELLI BRYAN COQUARD MIKEL LANDA PAVEL SIVAKOV GIACOMO NIZZOLO
8 MATTEO TRENTIN JASPER STUYVEN NAIRO QUINTANA PRIMOŽ ROGLIC CEES BOL
9 NICCOLÒ BONIFAZIO CEES BOL DANIEL FELIPE MARTINEZ JULIAN ALAPHILIPPE ALEXANDER KRISTOFF
10 GIACOMO NIZZOLO LUKA MEZGEC RICHARD CARAPAZ ENRIC MAS SONNY COLBRELLI
11 MAXIMILIAN RICHARD WALSCHEID NICCOLÒ BONIFAZIO SERGIO ANDRES HIGUITA EGAN BERNAL MATTEO TRENTIN
12 ANDRÉ GREIPEL CLEMENT VENTURINI GUILLAUME MARTIN BRYAN COQUARD BRYAN COQUARD
13 ALEXANDER KRISTOFF OLIVER NAESEN PAVEL SIVAKOV CALEB EWAN LUKA MEZGEC
14 WOUT VAN AERT HUGO HOFSTETTER ENRIC MAS WARREN BARGUIL JASPER STUYVEN
15 CLEMENT VENTURINI CLÉMENT RUSSO LENNARD KÄMNA ALEJANDRO VALVERDE NICCOLÒ BONIFAZIO
           
Naam Bram Verheul Maikel de Reuver Rob van Wijk Jan Gentenaar Thijs van Breukelen
Teamnaam Joris Algemeen De Toreadors Asfalthappertjes JanGent91 Breukie United F.C.
           
1 EGAN BERNAL EGAN BERNAL EGAN BERNAL EGAN BERNAL EGAN BERNAL
2 PRIMOŽ ROGLIC PAVEL SIVAKOV PRIMOŽ ROGLIC RICHARD CARAPAZ PRIMOŽ ROGLIC
3 THIBAUT PINOT PRIMOŽ ROGLIC PETER SAGAN PRIMOŽ ROGLIC PETER SAGAN
4 TADEJ POGACAR TOM DUMOULIN PIERRE LATOUR TOM DUMOULIN JULIAN ALAPHILIPPE
5 PETER SAGAN TONY MARTIN THIBAUT PINOT WOUT VAN AERT SAM BENNETT
6 DANIEL MARTIN EMANUEL BUCHMANN ENRIC MAS EMANUEL BUCHMANN THIBAUT PINOT
7 ADAM YATES PETER SAGAN ELIA VIVIANI PETER SAGAN BENOIT COSNEFROY
8 EMANUEL BUCHMANN ROMAIN BARDET CHRISTOPHE LAPORTE MARC HIRSCHI DANIEL FELIPE MARTINEZ
9 WOUT VAN AERT JULIAN ALAPHILIPPE DAVIDE FORMOLO JULIAN ALAPHILIPPE JASPER STUYVEN
10 GIACOMO NIZZOLO THIBAUT PINOT MIGUEL ANGEL LOPEZ SAM BENNETT TADEJ POGACAR
11 CALEB EWAN CALEB EWAN CALEB EWAN THIBAUT PINOT BRYAN COQUARD
12 SAM BENNETT NAIRO QUINTANA NICCOLÒ BONIFAZIO MIKEL LANDA CALEB EWAN
13 JULIAN ALAPHILIPPE THOMAS DE GENDT GIACOMO NIZZOLO DANIEL FELIPE MARTINEZ GIACOMO NIZZOLO
14 NAIRO QUINTANA BAUKE MOLLEMA BRYAN COQUARD TADEJ POGACAR TOM DUMOULIN
15 TOM DUMOULIN GIACOMO NIZZOLO TOM DUMOULIN CALEB EWAN LENNARD KÄMNA
           
Naam Kato van Breukelen Peter Peek Peter Peek Peter Peek Peter Peek
Teamnaam FC Dibbes R.I.P. Peek 1 Peek 2 Peek 3 Peek 4
           
1 EGAN BERNAL GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO BAUKE MOLLEMA GIACOMO NIZZOLO
2 PRIMOŽ ROGLIC JASPER STUYVEN RIGOBERTO URAN MIGUEL ANGEL LOPEZ MIGUEL ANGEL LOPEZ
3 PETER SAGAN CEES BOL GUILLAUME MARTIN ADAM YATES ADAM YATES
4 JULIAN ALAPHILIPPE CALEB EWAN CALEB EWAN CALEB EWAN CALEB EWAN
5 SAM BENNETT SAM BENNETT SAM BENNETT SAM BENNETT SAM BENNETT
6 THIBAUT PINOT PETER SAGAN PETER SAGAN PETER SAGAN PETER SAGAN
7 NAIRO QUINTANA ELIA VIVIANI ELIA VIVIANI ELIA VIVIANI ELIA VIVIANI
8 GREG VAN AVERMAET PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC
9 GUILLAUME MARTIN EGAN BERNAL EGAN BERNAL EGAN BERNAL EGAN BERNAL
10 TADEJ POGACAR TOM DUMOULIN TOM DUMOULIN TOM DUMOULIN TOM DUMOULIN
11 DAVIDE FORMOLO NAIRO QUINTANA NAIRO QUINTANA NAIRO QUINTANA NAIRO QUINTANA
12 CALEB EWAN THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT TADEJ POGACAR
13 GIACOMO NIZZOLO WOUT VAN AERT WOUT VAN AERT WOUT VAN AERT WOUT VAN AERT
14 MIKEL LANDA GREG VAN AVERMAET GREG VAN AVERMAET GREG VAN AVERMAET MIKEL LANDA
15 WARREN BARGUIL JULIAN ALAPHILIPPE JULIAN ALAPHILIPPE JULIAN ALAPHILIPPE JULIAN ALAPHILIPPE
           
Naam Peter Peek Peter Peek Peter Peek Peter Peek Frans Klerkx
Teamnaam Peek 5 Peek 6 Peek 7 Peek 8 Fransk1 Algemeen
           
1 GIACOMO NIZZOLO PRIMOŽ ROGLIC CALEB EWAN PRIMOŽ ROGLIC RICHARD CARAPAZ
2 JASPER STUYVEN TOM DUMOULIN SAM BENNETT EGAN BERNAL PAVEL SIVAKOV
3 EDWARD THEUNS EGAN BERNAL ELIA VIVIANI TADEJ POGACAR PRIMOŽ ROGLIC
4 CALEB EWAN NAIRO QUINTANA PETER SAGAN THIBAUT PINOT TOM DUMOULIN
5 SAM BENNETT THIBAUT PINOT MATTEO TRENTIN TOM DUMOULIN SAM BENNETT
6 PETER SAGAN CALEB EWAN ALEXANDER KRISTOFF MIKEL LANDA THIBAUT PINOT
7 FABIO ARU SAM BENNETT GIACOMO NIZZOLO MIGUEL ANGEL LOPEZ SERGIO ANDRES HIGUITA
8 PRIMOŽ ROGLIC PETER SAGAN JASPER STUYVEN NAIRO QUINTANA DANIEL FELIPE MARTINEZ
9 EGAN BERNAL ELIA VIVIANI EDWARD THEUNS ROMAIN BARDET ALEJANDRO VALVERDE
10 TOM DUMOULIN GIACOMO NIZZOLO LUKA MEZGEC GUILLAUME MARTIN BAUKE MOLLEMA
11 BAUKE MOLLEMA CEES BOL BRYAN COQUARD BAUKE MOLLEMA CALEB EWAN
12 MIKEL LANDA WOUT VAN AERT CLEMENT VENTURINI ADAM YATES LUKA MEZGEC
13 WOUT VAN AERT TADEJ POGACAR CEES BOL SEPP KUSS GIACOMO NIZZOLO
14 TADEJ POGACAR JULIAN ALAPHILIPPE NICCOLÒ BONIFAZIO FABIO ARU CEES BOL
15 JULIAN ALAPHILIPPE JASPER STUYVEN WOUT VAN AERT RICHIE PORTE BRYAN COQUARD
           
Naam Frans Klerkx Frans Klerkx Frans Klerkx Theo van Wijk Theo van Wijk
Teamnaam Fransk2 Algemeen Fransk sprint Fransk Berg Mark 5 Theo van Wijk 2
           
1 RICHARD CARAPAZ PETER SAGAN RICHARD CARAPAZ PRIMOŽ ROGLIC EGAN BERNAL
2 PRIMOŽ ROGLIC CLEMENT VENTURINI PAVEL SIVAKOV TOM DUMOULIN RICHARD CARAPAZ
3 TOM DUMOULIN SONNY COLBRELLI PRIMOŽ ROGLIC WOUT VAN AERT PRIMOŽ ROGLIC
4 MAXIMILIAN SCHACHMANN SAM BENNETT MAXIMILIAN SCHACHMANN PETER SAGAN TOM DUMOULIN
5 ROMAIN BARDET JASPER STUYVEN ROMAIN BARDET JULIAN ALAPHILIPPE EMANUEL BUCHMANN
6 JULIAN ALAPHILIPPE MATTEO TRENTIN THIBAUT PINOT SAM BENNETT ROMAIN BARDET
7 SERGIO ANDRES HIGUITA ELIA VIVIANI MIKEL LANDA JENS KEUKELEIRE JULIAN ALAPHILIPPE
8 BAUKE MOLLEMA JOHN DEGENKOLB SERGIO ANDRES HIGUITA DANIEL FELIPE MARTINEZ THIBAUT PINOT
9 GUILLAUME MARTIN CALEB EWAN DANIEL FELIPE MARTINEZ JASPER STUYVEN MIKEL LANDA
10 SAM BENNETT DARYL IMPEY WARREN BARGUIL MATTEO TRENTIN DANIEL FELIPE MARTINEZ
11 CALEB EWAN LUKA MEZGEC ALEJANDRO VALVERDE ELIA VIVIANI NAIRO QUINTANA
12 LUKA MEZGEC HUGO HOFSTETTER BAUKE MOLLEMA MIGUEL ANGEL LOPEZ TADEJ POGACAR
13 GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO ILNUR ZAKARIN CALEB EWAN MIGUEL ANGEL LOPEZ
14 CEES BOL CEES BOL TADEJ POGACAR ADAM YATES ADAM YATES
15 BRYAN COQUARD BRYAN COQUARD ADAM YATES GIACOMO NIZZOLO DANIEL MARTIN
           
Naam Theo van Wijk Wim Melssen Wim Melssen Wim Melssen Gert-Jan Vermeulen
Teamnaam Theo van Wijk 3 Der Wimmie KlimmieWimmie Unsere Wimmie Gert-Jan Vermeulen 1
           
1 PETER SAGAN ELIA VIVIANI PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC EGAN BERNAL
2 SAM BENNETT HUGO HOFSTETTER ENRIC MAS RICHARD CARAPAZ PRIMOŽ ROGLIC
3 DAVID GAUDU CEES BOL EGAN BERNAL EGAN BERNAL TOM DUMOULIN
4 SONNY COLBRELLI NICCOLÒ BONIFAZIO TADEJ POGACAR TADEJ POGACAR SAM BENNETT
5 JENS KEUKELEIRE LUKA MEZGEC THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT CALEB EWAN
6 JASPER STUYVEN MATTEO TRENTIN TOM DUMOULIN TOM DUMOULIN PETER SAGAN
7 MATTEO TRENTIN JASPER STUYVEN JULIAN ALAPHILIPPE JULIAN ALAPHILIPPE THIBAUT PINOT
8 ELIA VIVIANI PETER SAGAN PETER SAGAN PETER SAGAN JULIAN ALAPHILIPPE
9 ALEXANDER KRISTOFF SAM BENNETT SAM BENNETT SAM BENNETT GIACOMO NIZZOLO
10 CALEB EWAN BRYAN COQUARD BAUKE MOLLEMA BRYAN COQUARD DANIEL FELIPE MARTINEZ
11 CHRISTOPHER JUUL JENSEN CALEB EWAN CALEB EWAN CALEB EWAN RICHARD CARAPAZ
12 ANDRÉ GREIPEL GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO TADEJ POGACAR
13 NICCOLÒ BONIFAZIO ALEXANDER KRISTOFF SERGIO ANDRES HIGUITA SERGIO ANDRES HIGUITA JASPER STUYVEN
14 GIACOMO NIZZOLO MADS PEDERSEN DANIEL FELIPE MARTINEZ DANIEL FELIPE MARTINEZ BRYAN COQUARD
15 CEES BOL SIMONE CONSONNI GUILLAUME MARTIN GUILLAUME MARTIN ADAM YATES
           
Naam Wim Melssen Gert-Jan Vermeulen Gert-Jan Vermeulen Gert-Jan Vermeulen  Willem van Breukelen
Teamnaam Unsere Wimmie Gert-Jan Vermeulen 1 Gert-Jan Vermeulen 2 Gert-Jan Vermeulen 3 FC Giant
           
1 PRIMOŽ ROGLIC EGAN BERNAL PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC EGAN BERNAL
2 RICHARD CARAPAZ PRIMOŽ ROGLIC CALEB EWAN CALEB EWAN PRIMOŽ ROGLIC
3 EGAN BERNAL TOM DUMOULIN SAM BENNETT SAM BENNETT TOM DUMOULIN
4 TADEJ POGACAR SAM BENNETT PETER SAGAN PETER SAGAN MIKEL LANDA
5 THIBAUT PINOT CALEB EWAN EGAN BERNAL EGAN BERNAL THIBAUT PINOT
6 TOM DUMOULIN PETER SAGAN THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT ROMAIN BARDET
7 JULIAN ALAPHILIPPE THIBAUT PINOT TADEJ POGACAR JULIAN ALAPHILIPPE GIACOMO NIZZOLO
8 PETER SAGAN JULIAN ALAPHILIPPE JULIAN ALAPHILIPPE TOM DUMOULIN SAM BENNETT
9 SAM BENNETT GIACOMO NIZZOLO TOM DUMOULIN MIGUEL ANGEL LOPEZ PETER SAGAN
10 BRYAN COQUARD DANIEL FELIPE MARTINEZ GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO CEES BOL
11 CALEB EWAN RICHARD CARAPAZ CEES BOL DANIEL FELIPE MARTINEZ CALEB EWAN
12 GIACOMO NIZZOLO TADEJ POGACAR LUKA MEZGEC ADAM YATES MATTEO TRENTIN
13 SERGIO ANDRES HIGUITA JASPER STUYVEN ALEJANDRO VALVERDE CEES BOL NICCOLÒ BONIFAZIO
14 DANIEL FELIPE MARTINEZ BRYAN COQUARD PAVEL SIVAKOV PAVEL SIVAKOV DANIEL FELIPE MARTINEZ
15 GUILLAUME MARTIN ADAM YATES BRYAN COQUARD SERGIO ANDRES HIGUITA RICHIE PORTE
           
Naam Willem van Breukelen Jannes Visscher Jannes Visscher Jannes Visscher Bastin Verweij
Teamnaam FC Tulp Jannes 1 Jannes 2 Jannes 3 Velociraptors Spr 1
           
1 CALEB EWAN EGAN BERNAL EGAN BERNAL EGAN BERNAL PETER SAGAN
2 GIACOMO NIZZOLO PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC CALEB EWAN
3 TOM DUMOULIN TOM DUMOULIN TOM DUMOULIN TOM DUMOULIN SAM BENNETT
4 PRIMOŽ ROGLIC THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT ELIA VIVIANI
5 SAM BENNETT MIKEL LANDA MIKEL LANDA MIKEL LANDA ALEXANDER KRISTOFF
6 MATTEO TRENTIN MIGUEL ANGEL LOPEZ MIGUEL ANGEL LOPEZ MIGUEL ANGEL LOPEZ SONNY COLBRELLI
7 NICCOLÒ BONIFAZIO NAIRO QUINTANA NAIRO QUINTANA NAIRO QUINTANA LUKA MEZGEC
8 CEES BOL ROMAIN BARDET ROMAIN BARDET ROMAIN BARDET CEES BOL
9 PETER SAGAN DAVID GAUDU ENRIC MAS RIGOBERTO URAN BRYAN COQUARD
10 TADEJ POGACAR RIGOBERTO URAN RIGOBERTO URAN ADAM YATES GIACOMO NIZZOLO
11 JULIAN ALAPHILIPPE ADAM YATES ADAM YATES SAM BENNETT NICCOLÒ BONIFAZIO
12 RICHARD CARAPAZ CALEB EWAN MARC SOLER CALEB EWAN MATTEO TRENTIN
13 PIERRE ROLLAND MATTEO TRENTIN ILNUR ZAKARIN JULIAN ALAPHILIPPE WOUT VAN AERT
14 SONNY COLBRELLI SAM BENNETT DAVID GAUDU PETER SAGAN ANDRÉ GREIPEL
15 ALESSANDRO DE MARCHI PETER SAGAN WARREN BARGUIL FABIO ARU CLEMENT VENTURINI
           
Naam Bastin Verweij Bastin Verweij Bastin Verweij Bastin Verweij Bastin Verweij
Teamnaam Velociraptors Spr 2 Velociraptors Alg 1 Velociraptors Alg 2 Velociraptors Alg 3 Velociraptors Berg 
           
1 PETER SAGAN PETER SAGAN PETER SAGAN PETER SAGAN WARREN BARGUIL
2 CALEB EWAN CALEB EWAN CALEB EWAN CALEB EWAN ADAM YATES
3 SAM BENNETT SAM BENNETT SAM BENNETT SAM BENNETT SEPP KUSS
4 ELIA VIVIANI ELIA VIVIANI ELIA VIVIANI TADEJ POGACAR TOM DUMOULIN
5 ALEXANDER KRISTOFF EGAN BERNAL ALEXANDER KRISTOFF EGAN BERNAL ALEJANDRO VALVERDE
6 SONNY COLBRELLI PRIMOŽ ROGLIC NAIRO QUINTANA PRIMOŽ ROGLIC NAIRO QUINTANA
7 LUKA MEZGEC TOM DUMOULIN WOUT VAN AERT ADAM YATES SERGIO ANDRES HIGUITA
8 CEES BOL THIBAUT PINOT MATTEO TRENTIN THIBAUT PINOT RIGOBERTO URAN
9 BRYAN COQUARD JULIAN ALAPHILIPPE EGAN BERNAL JULIAN ALAPHILIPPE EGAN BERNAL
10 GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO PRIMOŽ ROGLIC GIACOMO NIZZOLO PRIMOŽ ROGLIC
11 NICCOLÒ BONIFAZIO TADEJ POGACAR THIBAUT PINOT RICHARD CARAPAZ THIBAUT PINOT
12 JASPER STUYVEN MIKEL LANDA DANIEL FELIPE MARTINEZ MIKEL LANDA DAVIDE FORMOLO
13 JOHN DEGENKOLB WOUT VAN AERT RICHARD CARAPAZ WOUT VAN AERT RICHARD CARAPAZ
14 ANDRÉ GREIPEL MIGUEL ANGEL LOPEZ MIKEL LANDA MIGUEL ANGEL LOPEZ MIKEL LANDA
15 SIMONE CONSONNI EMANUEL BUCHMANN JULIAN ALAPHILIPPE EMANUEL BUCHMANN JULIAN ALAPHILIPPE
           
Naam Benjamin Eskes Benjamin Eskes Benjamin Eskes Benjamin Eskes Benjamin Eskes
Teamnaam Altijd prijs 1 Altijd prijs 2 Altijd prijs 3 Altijd prijs 4 Altijd prijs 5
           
1 PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC
2 EGAN BERNAL EGAN BERNAL EGAN BERNAL EGAN BERNAL EGAN BERNAL
3 THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT
4 PETER SAGAN PETER SAGAN PETER SAGAN PETER SAGAN PETER SAGAN
5 SAM BENNETT SAM BENNETT SAM BENNETT SAM BENNETT SAM BENNETT
6 CALEB EWAN CALEB EWAN CALEB EWAN CALEB EWAN CALEB EWAN
7 GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO
8 BRYAN COQUARD BRYAN COQUARD BRYAN COQUARD BRYAN COQUARD BRYAN COQUARD
9 LUKA MEZGEC LUKA MEZGEC LUKA MEZGEC DANIEL FELIPE MARTINEZ LUKA MEZGEC
10 CEES BOL CEES BOL RICHARD CARAPAZ CEES BOL CEES BOL
11 JASPER STUYVEN JASPER STUYVEN JASPER STUYVEN JASPER STUYVEN JASPER STUYVEN
12 SERGIO ANDRES HIGUITA SERGIO ANDRES HIGUITA WOUT VAN AERT SERGIO ANDRES HIGUITA TOM DUMOULIN
13 JULIAN ALAPHILIPPE JULIAN ALAPHILIPPE JULIAN ALAPHILIPPE JULIAN ALAPHILIPPE JULIAN ALAPHILIPPE
14 ADAM YATES RICHARD CARAPAZ ADAM YATES ADAM YATES WOUT VAN AERT
15 TADEJ POGACAR WOUT VAN AERT TADEJ POGACAR TADEJ POGACAR TADEJ POGACAR
           
Naam Benjamin Eskes Benjamin Eskes Benjamin Eskes Benjamin Eskes Benjamin Eskes
Teamnaam Altijd prijs 6 Altijd prijs 7 Altijd prijs 8 Altijd prijs 9 Altijd prijs 10
           
1 PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC
2 EGAN BERNAL EGAN BERNAL EGAN BERNAL EGAN BERNAL EGAN BERNAL
3 THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT
4 PETER SAGAN PETER SAGAN PETER SAGAN PETER SAGAN PETER SAGAN
5 SAM BENNETT SAM BENNETT SAM BENNETT SAM BENNETT SAM BENNETT
6 CALEB EWAN CALEB EWAN CALEB EWAN CALEB EWAN CALEB EWAN
7 GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO
8 BRYAN COQUARD BRYAN COQUARD TOM DUMOULIN BRYAN COQUARD BRYAN COQUARD
9 LUKA MEZGEC LUKA MEZGEC LUKA MEZGEC LUKA MEZGEC LUKA MEZGEC
10 CEES BOL MATTEO TRENTIN CEES BOL CEES BOL CEES BOL
11 JASPER STUYVEN JASPER STUYVEN JASPER STUYVEN JASPER STUYVEN JASPER STUYVEN
12 RICHARD CARAPAZ SERGIO ANDRES HIGUITA SERGIO ANDRES HIGUITA WOUT VAN AERT SERGIO ANDRES HIGUITA
13 JULIAN ALAPHILIPPE JULIAN ALAPHILIPPE JULIAN ALAPHILIPPE JULIAN ALAPHILIPPE JULIAN ALAPHILIPPE
14 ADAM YATES ADAM YATES WOUT VAN AERT ADAM YATES ADAM YATES
15 TADEJ POGACAR RICHARD CARAPAZ TADEJ POGACAR TADEJ POGACAR WOUT VAN AERT
           
Naam Benjamin Eskes Rik vd Bovenkamp Rik vd Bovenkamp Rik vd Bovenkamp Rik vd Bovenkamp
Teamnaam Altijd prijs sprint Rik vs Benno 1 Rik vs Benno 2 Rik vs Benno 5 Rik vs Benno 3
           
1 CALEB EWAN PETER SAGAN PETER SAGAN PETER SAGAN PETER SAGAN
2 SAM BENNETT SAM BENNETT SAM BENNETT SAM BENNETT SAM BENNETT
3 PETER SAGAN CALEB EWAN CALEB EWAN CALEB EWAN CALEB EWAN
4 MATTEO TRENTIN GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO
5 ELIA VIVIANI MATTEO TRENTIN MATTEO TRENTIN MATTEO TRENTIN MATTEO TRENTIN
6 GIACOMO NIZZOLO ELIA VIVIANI ELIA VIVIANI BRYAN COQUARD ELIA VIVIANI
7 CEES BOL JASPER STUYVEN JASPER STUYVEN MADS PEDERSEN MADS PEDERSEN
8 BRYAN COQUARD CEES BOL CEES BOL CEES BOL CEES BOL
9 LUKA MEZGEC THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT
10 JASPER STUYVEN EGAN BERNAL TOM DUMOULIN EGAN BERNAL EGAN BERNAL
11 MADS PEDERSEN PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC
12 WOUT VAN AERT TADEJ POGACAR TADEJ POGACAR TADEJ POGACAR TADEJ POGACAR
13 CLEMENT VENTURINI JULIAN ALAPHILIPPE JULIAN ALAPHILIPPE JULIAN ALAPHILIPPE JULIAN ALAPHILIPPE
14 ALEXANDER KRISTOFF ALEJANDRO VALVERDE ALEJANDRO VALVERDE ALEJANDRO VALVERDE ALEJANDRO VALVERDE
15 NICCOLÒ BONIFAZIO RICHARD CARAPAZ RICHARD CARAPAZ RICHARD CARAPAZ RICHARD CARAPAZ
           
Naam Rik vd Bovenkamp Rik vd Bovenkamp Rik vd Bovenkamp Rik vd Bovenkamp Ludo Veldhuis
Teamnaam Rik vs Benno 4 Rik vs Benno 6 Rik vs Benno 7 Rik vs Benno 8 Clubluto
           
1 PETER SAGAN PETER SAGAN PETER SAGAN PETER SAGAN TOM DUMOULIN
2 SAM BENNETT SAM BENNETT SAM BENNETT SAM BENNETT PRIMOŽ ROGLIC
3 CALEB EWAN CALEB EWAN CALEB EWAN CALEB EWAN TADEJ POGACAR
4 GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO GIACOMO NIZZOLO THIBAUT PINOT
5 MATTEO TRENTIN MATTEO TRENTIN MADS PEDERSEN BRYAN COQUARD JULIAN ALAPHILIPPE
6 ELIA VIVIANI BRYAN COQUARD ELIA VIVIANI ELIA VIVIANI MIKEL LANDA
7 MADS PEDERSEN JASPER STUYVEN BRYAN COQUARD JASPER STUYVEN ROMAIN BARDET
8 CEES BOL CEES BOL CEES BOL CEES BOL PETER SAGAN
9 THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT THIBAUT PINOT SAM BENNETT
10 TOM DUMOULIN EGAN BERNAL EGAN BERNAL EGAN BERNAL CALEB EWAN
11 PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC PRIMOŽ ROGLIC ELIA VIVIANI
12 TADEJ POGACAR TADEJ POGACAR TADEJ POGACAR TADEJ POGACAR CEES BOL
13 JULIAN ALAPHILIPPE JULIAN ALAPHILIPPE JULIAN ALAPHILIPPE JULIAN ALAPHILIPPE GIACOMO NIZZOLO
14 ALEJANDRO VALVERDE ALEJANDRO VALVERDE TOM DUMOULIN TOM DUMOULIN ALEXANDER KRISTOFF
15 RICHARD CARAPAZ RICHARD CARAPAZ RICHARD CARAPAZ RICHARD CARAPAZ EMANUEL BUCHMANN